Intencje mszalne

intencjeZapraszamy wszystkich, którzy chcieliby prosić o odprawienie Mszy św w ich intencjach o wybranie terminu z poniższego kalendarza. Po sprawdzeniu kalendarza prosimy o poinformowanie nas e-mailem: mafr@ojcowiebiali.org czyli  tutaj  lub tel: 81 746 79 85 w jakiej intencji ma być odprawiona Msza św. i kiedy. Ofiary prosimy przesyłać na konto bankowe: 68 2030 0045 1110 0000 0050 6870 – koniecznie z dopiskiem ” intencja mszalna „. Bóg zapłać!

Intencje mszalne na Maj 2019
intencja 1intencja 2intencja 3intencja 4intencja 5
1 śrO nawrócenie dla Joli i DominikaO UWOLNIENIE, OCHRONĘ PRZED ATAKAMI ZŁEGO DUCHA I POWRÓT DO SAKRAMENTÓW DLA KAROLINY KINGI (8/9)Za ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (3/10)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (10/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (1/30)
2 czZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (4/10)O UWOLNIENIE, OCHRONĘ PRZED ATAKAMI ZŁEGO DUCHA I POWRÓT DO SAKRAMENTÓW DLA KAROLINY KINGI (9/9)termin zajętyZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (11/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (2/30)
3 pttermin zajętyO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Bogiem dla: + Anieli i + Stanisława Urbanik oraz + Józefa RyznarMsza Św. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej oraz obfite dary Ducha Św. dla Patrycji i całej rodzinyZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (12/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (3/30)
4 sbZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (5/10)Z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże z prośbą o zdrowie, wiarę, prawidłowy rozwój dla Mauro oraz zdrowie, wiarę, miłość, mądrość Bożą, potrzebne łaski dla jego rodziców Pauli i BartłomiejaO Dary Ducha Świętego dla rodziny Bogu wiadomejZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (13/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (4/30)
5 ndtermin zajęty (6/45)termin zajęty (16/25)termin zajęty (16/25)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (14/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (5/30)
6 pnZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (6/10)Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, wiarę, obronę przed złem, bezpieczną jazdę, ukończenie studiów dla MaciejaZa dusze moich przyjaciół śp. Krzysztofa, Andrzeja, Mariusza, Pawła, Marcina, Jarosława i Macieja. O Miłosierdzie Boże i łaskę oglądania Boga dla nich (od Beaty)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (15/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (6/30)
7 wtZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (7/10)Z podziękowaniem za wysłuchanie modlitw, z prośbą o zdrowie, wiarę, miłość, opiekę Matki Bożej dla mamy, siostry i szwagraW intencji Marii z okazji 60 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życiaZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (16/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (7/30)
8 śrO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) CzesakZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (8/10)Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, wiarę, miłość oraz mądrość Bożą dla Aleksandry i PiotraZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (17/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (8/30)
9 czZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (9/10)O dar życia wiecznego z Bogiem dla mojej najmłodszej siostry śp. Barbary Ślęzak w drugą rocznicę jej śmiercitermin zajętyZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (18/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (9/30)
10 ptZa ciężko chorą Joannę Szymura o zdrowie dla niej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny przez wstawiennictwo św. Rity i O. Pio (10/10)Za dusze zmarłych z rodziny Drzazgów, Lenort, Błażek, Michlik i RogowskichO potrzebne łaski dla Ks. KarolaZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (19/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (10/30)
11 sbZa dobroczyńców, dobrodziejów i przyjaciół Misjonarzy Afryki w Polsce. O Miłosierdzie Boże dla zmarłych dobrodziejów, dobroczyńców i przyjaciół Misjonarzy Afryki.W intencjach sióstr zakonnych: s.Wandy, s. Laurencji, s. Władysławy z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski Boże i pomoc w rozwiązaniu trudnych sprawO powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla MariiZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (20/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (11/30)
12 ndtermin zajęty (7/45)termin zajęty (17/25)termin zajęty (17/25)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (21/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (12/30)
13 pnO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Lucyny ŚwierzZa małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (1/6)Z prośbą o potrzebne łaski Boże, pomyślne zakończenie wszystkich trudnych spraw w firmie oraz mądrość Bożą w podejmowaniu decyzji dla Dominika (1/3)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (22/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (13/30)
14 wtO zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Janickich Martyny Krzysztofa Ani i KubusiaZa małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (2/6)Z prośbą o potrzebne łaski Boże, pomyślne zakończenie wszystkich trudnych spraw w firmie oraz mądrość Bożą w podejmowaniu decyzji dla Dominika (2/3)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (23/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (14/30)
15 śrO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Zofii CzesakZa małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (3/6)Z prośbą o potrzebne łaski Boże, pomyślne zakończenie wszystkich trudnych spraw w firmie oraz mądrość Bożą w podejmowaniu decyzji dla Dominika (3/3)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (24/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (15/30)
16 czW intencji Panu Bogu wiadomejZa małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (4/6)termin zajętyZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (25/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (16/30)
17 ptO opiekę Maki Najświętszej, Jezusa Miłosiernego oraz pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy dla pewnej rodziny (1/2)Za małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (5/6)Za ś.p. Wojciecha i Leszka PietrzykaZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (26/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (17/30)
18 sbO opiekę Maki Najświętszej, Jezusa Miłosiernego oraz pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy dla pewnej rodziny (2/2)Za małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (6/6)W intencji Kingi z okazji 18 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Św., błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Kingi oraz zdrowieZa śp. Weronike Żurek (gregorianka) (27/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (18/30)
19 ndtermin zajęty (8/45)termin zajęty (18/25)termin zajęty (18/25)Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (28/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (19/30)
20 pnZa Zofię w 2 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, oraz opiekę Ducha Świętego, Anioła Stróża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Za małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (1/4)O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Księdza Zdzisława Konkola w 30 rocznicę święceń kapłańskich. Aby każdy dzień przybliżał Go do Pana Boga.Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (29/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (20/30)
21 wtZa Krzysztofa w 30 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, oraz opiekę Ducha Świętego, Anioła Stróża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Za małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (2/4)Za moją mamę Jolantę. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia. Za śp. Weronike Żurek (gregorianka) (30/30)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (21/30)
22 śrO dar zdrowia, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego, ochronę Anioła Stróża dla Jadwigi Węglarz.Za małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (3/4)Za ks. diakona Grzegorza Wolaka, który przyjmię święcenia kapłańskie w sobotę, 25.05.2019 roku, aby był kapłanem wg Serca JezusowegoMsza Święta Dziękczynna za otrzymane łaski Boże z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla całej rodzinyO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (22/30)
23 czZa ciężko chorą Joannę z prośbą o zdrowie za wstawiennictwem św. Rity i św. o. Pio i błogosławieństwo dla całej rodzinyZa małżeństwo Yvonne i Sylwestra za wstawiennictwem św. Rity i o. Pio oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (4/4)termin zajętyZa śp. Marię i Wojciecha GołębiewiczO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (23/30)
24 ptO łaski Boże potrzebne dla Klaudii za wstawiennictwem świętego Józefa z Kupertynu (1/5)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla Ś.p. Zofii i Franciszka Piotrowskich (intencja od córki Elżbiety)Za ciężko chorą Joannę z prośbą o zdrowie za wstawiennictwem św. Rity i sw. o. Pio i błogosławieństwo dla całej rodzinyO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (24/30)
25 sbO łaski Boże potrzebne dla Klaudii za wstawiennictwem świętego Józefa z Kupertynu (2/5)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla Ś.p. Heleny i Józefa Kędzior (intencja od syna Tadeusza)Za ciężko chorą Joannę z prośbą o zdrowie za wstawiennictwem św. Rity i św. o. Pio i błogosławieństwo dla całej rodzinytermin zajętyO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (25/30)
26 ndO łaski Boże potrzebne dla Klaudii za wstawiennictwem świętego Józefa z Kupertynu (3/5)termin zajęty (19/25)termin zajęty (19/25)termin zajęty (15/50)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (26/30)
27 pnO łaski Boże potrzebne dla Klaudii za wstawiennictwem świętego Józefa z Kupertynu (4/5)termin zajętyZa śp. Marię i Jana Kłos.O Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Katarzyny Myśliwiec w 6 rocznicę śmierci.O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (27/30)
28 wtO łaski Boże potrzebne dla Klaudii za wstawiennictwem świętego Józefa z Kupertynu (5/5)O Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Bogiem dla: + Zofii i + Franciszka PiotrowskichO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (28/30)
29 śrO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (29/30)
30 cztermin zajętyO szczęśliwy lot dla Witolda WęglarzaO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp Joachima Dytko (gregorianka) (30/30)
31 pt