Intencje mszalne

intencjeZapraszamy wszystkich, którzy chcieliby prosić o odprawienie Mszy św w ich intencjach o wybranie terminu z poniższego kalendarza. Po sprawdzeniu kalendarza prosimy o poinformowanie nas e-mailem: mafr@ojcowiebiali.org  lub tel: 81 746 79 85 w jakiej intencji ma być odprawiona Msza św. i kiedy. Ofiary prosimy przesyłać na konto bankowe: 68 2030 0045 1110 0000 0050 6870 – koniecznie z dopiskiem ” intencja mszalna „. Bóg zapłać!

Styczeń 2021
intencja 1intencja 2intencja 3intencja 4intencja 5
1 pttermin zajętytermin zajętytermin zajętytermin zajętyZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (1/30)
2 sbtermin zajętyO opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego dla Mateusza i MichałaDo Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i św. Rity o fizyczne i duchowe uzdrowienie WioletyZ podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, wiarę, miłość, potrzebne łaski dla Pauliny, Dominika i JakubaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (2/30)
3 ndtermin zajętytermin zajętytermin zajętytermin zajętyZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (3/30)
4 pntermin zajęty (1/2)Do Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i św. o. Pio o przebaczenie wszelkich win i grzechów popełnionych za życia oraz o łaskę Nieba dla śp. Wandy MickiewiczZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (1/9)O dar nawrócenia i uzdrowienia dla MichałaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (4/30)
5 wttermin zajęty (2/2)Do Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i św. o. Pio o przebaczenie wszelkich win i grzechów popełnionych za życia oraz o łaskę nieba dla śp. Lucyny WiśniewskiejZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (2/9)O dar życia wiecznego dla śp. Haliny SuszekZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (5/30)
6 śrtermin zajętytermin zajętyZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (3/9)termin zajętyZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (6/30)
7 cztermin zajęty (1/3)O dar życia wiecznego dla śp. Ryszardy TurczynZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (4/9)termin zajęty (1/4)Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (7/30)
8 pttermin zajęty (2/3)O łaskę nieba dla ś.p. Andrzeja GrzesiukaZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (5/9)O miłosierdzie Boże i dar nieba dla śp. Ireny w 24 rocznicę śmierciZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (8/30)
9 sbtermin zajęty (3/3)O łaskę nieba dla ś.p. Danuty KosZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (6/9)Za dobroczyńców, dobrodziejów i przyjaciół Misjonarzy Afryki w Polsce. O Miłosierdzie Boże dla zmarłych dobrodziejów, dobroczyńców i przyjaciół Misjonarzy Afryki i łaskę nieba dla nichZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (9/30)
10 ndtermin zajętytermin zajętyZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (7/9)termin zajętyZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (10/30)
11 pntermin zajęty (1/5)W intencji Bogu wiadomejZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (8/9)Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie i powrót do zdrowia dla AleksandryZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (11/30)
12 wttermin zajęty (2/5)Intencja z parafii DąbrowicaZ prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy Pauliny i dziecka (9/9)O zgodę i dary Ducha Świętego w rodzinie JanigaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (12/30)
13 śrtermin zajęty (3/5)Za śp. Janinę ZającPrzez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji Jakuba o uwolnienie od nałogów i złych wpływów oraz o łaskę wiary w Boga i mądre wybory życiowe w 2021 rokuZa śp. Marię KlimasZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (13/30)
14 cztermin zajęty (4/5)Za śp. Janinę ZającO łaskę nieba i dar życia wiecznego dla śp. Leona w miesiąc po śmiercitermin zajęty (2/4)Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (14/30)
15 pttermin zajęty (5/5)Za śp. Janinę ZającZa śp. Bronisławę KoisZ podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, wiarę, miłość, potrzebne łaski dla Pauli, Bartłomieja, Mauro i KemalaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (15/30)
16 sbZa zdrowie Wiesława ChomiukaZa śp. Janinę ZającZa śp. Bronisławę KoisZa Stanisława Krukowskiego w 1 rocznicę śmierciZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (16/30)
17 ndtermin zajętytermin zajętytermin zajętytermin zajęty (1/3)Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (17/30)
18 pntermin zajęty (1/6)O zdrowie dla starszych i chorych parafianO Miłosierdzie Boże i dar nieba dla śp. Krystyny WojcieszakW intencji syna Adriana z dziękczynieniem za 37 lat życia, prosząc przez wstawiennictwo Królowej Różańca św. o łaskę nawrócenia i wypełnienie woli Bożej w jego życiuZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (18/30)
19 wttermin zajęty (2/6)Za ś.p. Leszka Pietrzyka i ś.p. Wojciecha PietrzykaO zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Helenki i Urszuli w dniu urodzinZ prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie wszystkich trudnych spraw zawodowychZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (19/30)
20 śrtermin zajęty (3/6)W intencji pomyślnej sprzedaży mieszkania i znalezienia cichego, nowego mieszkaniaO trzeźwość dla syna, Sebastiana, Boże łaski i Boże błogosławieństwo w nadchodzącym Nowym 2021 rokuZa zmarłych z rodziny Drzazga, Lenort, Błażek, Michlik, RogowskichZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (20/30)
21 cztermin zajęty (4/6)Do Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej o łaskę nieba dla śp. Zbigniewa Cudaka i Lucyny Wiśniewskiej W intencji Kamili Podedwornej w 16. rocznicę urodzin z z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla Kamili i całej rodzinytermin zajęty (3/4)Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (21/30)
22 pttermin zajęty (5/6)Do Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej o łaskę nieba dla śp. Jerzego i Wandy MickiewiczówW intencji zmarłych dziadków: Anny i Andrzeja Bzdyrów oraz Anieli i Franciszka TutkówZ prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, wiarę, obronę przed złem dla MaciejaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (22/30)
23 sbtermin zajęty (6/6)Za zmarłych Dziadków śp. Jadwigę, śp. Mariana, śp. Tadeusza oraz o wszystkie potrzebne łaski dla babci Marii-intencja od wnuczekDo Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i św. Rity o łaskę przebaczenia wszelkich win i grzechów dla GrażynyW podziękowaniu za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę nad rodzicami Marią i Janem Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (23/30)
24 ndtermin zajęty (1/2)termin zajęty (1/2)termin zajętytermin zajęty (2/3)Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (24/30)
25 pntermin zajęty (1/6)O zdrowie i Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Boskiej Kodeńskiej dla Księdza Mariusza Mrzygłoda z okazji imienin, od Rodziny Ewy i Tomasza KądziołkaZa Duszę Świętej Pamięci Józefy Balickiej w rocznicę śmierciDo Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i św. Rity o łaskę duchowego uzdrowienia serca Grażyny ze smutku i żalu do rodzicówZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (25/30)
26 wttermin zajęty (2/6)Za śp. Jadwigę Bober w 6-tą rocznicę śmierci oraz za śp. Mariana Bober w 6,5 rocznicę śmierci aby mogli na wieki oglądać Boga (Intencja od córki)W intencji dusz w czyśćcu cierpiących o łaskę zbawieniaPrzez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji Rafała w dniu 47 urodzin o łaskę nawróceniaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (26/30)
27 śrtermin zajęty (3/6)O zdrowie i religijne wychowanie Anusi, błogosławieństwo Boże w relacjach z rówieśnikamiO zdrowie dla starszych i chorych parafianW intencji Roberta Wilk z okazji 18-tych urodzinZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (27/30)
28 cztermin zajęty (4/6)Za Tomasza w dniu imienin, o potrzebne łaski w całym jego życiu, zwłaszcza rodzinnym, znalezienie pracyW intencji poczęcia potomstwa, szczęśliwy przebieg ciąży oraz urodzenie zdrowego dziecka, o wszelkie łaski dla małżeństwa Moniki i Adama oraz zdrowie dla ich rodziców, rodzinytermin zajęty (4/4)Za śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (28/30)
29 pttermin zajęty (5/6)Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej w intencji Krystyny w dniu 70 urodzin w podziękowaniu za dotychczasową pomoc i obronę oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życiaZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (29/30)
30 sbtermin zajęty (6/6)Msza Święta dziękczynna w 14 rocznicę urodzin Michała z prośbą o łaskę wiary, wytrwałości i ufności w Boże MiłosierdzieZa śp. Władysława (m) Strączek (greg. z parafii w Miętustwie) (1/30)Za wstawiennictwem Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i Wszystkich Świętych o Boże Błogosławieństwo i Łaski dla Pani Kaji w dniu urodzinZa śp. Bogdana Zajkowskiego (greg. z parafii w Miętustwie) (30/30)
31 ndtermin zajęty (2/2)termin zajęty (2/2)termin zajętytermin zajęty (3/3)Za śp. Władysława (m) Strączek (greg. z parafii w Miętustwie) (2/30)