Rekolekcje dla rozeznających powołanie

Czego szukasz?

To pytanie, które może teraz sobie zadajesz. Jesteś może tuż przed wyborem kolejnego etapu edukacji w Twoim życiu. Może już edukację zakończyłeś i nadal towarzyszą Ci te pytania o drogę życia, jak dalej iść, co robić, jaka droga życia jest dla mnie?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, do jakiego dokładnie zadania Pan Bóg Cię zaprasza – do życia misyjnego, do małżeństwa, do kapłaństwa, do życia zakonnego – serdecznie zapraszamy Cię na rekolekcje rozeznania powołania. W ciągu weekendu będziesz miał okazję porozmawiać z Bogiem o Twojej przyszłości w klimacie spokoju i wyciszenia. Będziesz też mógł spotkać się z misjonarzami, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem rozeznawania woli Bożej we własnym życiu. Będziesz też mógł poznać innych młodych mężczyzn, którzy zadają sobie podobne pytania – być może ich odpowiedzi pomogą Tobie, bądź odwrotnie, będziesz w stanie pomóc komuś dzieląc się własnymi poszukiwaniami.

Zapraszamy również tych, którzy rozeznają, że ich powołaniem jest praca na misjach w Afryce – czas rekolekcji może być dla Was dobrym czasem przygotowania się do tego, by jak najlepiej przeżyć miesiące przed rozpoczęciem formacji.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 10 listopada o 18:00, a zakończą obiadem w niedzielę, 12 listopada, ok. 14.00. Odbędą się w domu zakonnym Misjonarzy Afryki – Ojców Białych w Natalinie k. Lublina. Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: animacja@ojcowiebiali.org