Rekolekcje dla rozeznających powołanie

Jak szukać sensu życia? – Moja misja w życiu

Powoli nadchodzi czas, gdy wielu z Was będzie się zastanawiało co zrobić dalej w swoim życiu. Co lub Kto nadaje sens Twojemu życiu? Jeżeli poszukujesz sensu w Swoim życiu to te rekolekcje są dla Ciebie.

Zainspirowani  duchowością ignacjańską w kolejnym weekendzie w tym roku chcemy spojrzeć na siebie, na misję jaką Bóg dał nam do wypełnienia. „Każdy chrześcijanin powinien być w stanie rozwijać umiejętność „czytania w swoim” życiu i zrozumienia gdzie i do czego wzywa go Pan, by kontynuował Jego misję” napisał papież Franciszek w orędziu na Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

Podczas weekendu będzie czas na modlitwę indywidualną, tematyczne konferencje, rozważanie Słowa Bożego, adorację i Eucharystię. Będzie również możliwość, by spotkać się i porozmawiać z misjonarzem, skorzystać z Sakramentu Pojednania, jak i też wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 1 czerwca o 18:00, a zakończą obiadem w niedzielę, 3 czerwca, ok. 14.00. Odbędą się w naszym domu zakonnym Misjonarzy Afryki – Ojców Białych w Natalinie k. Lublina. Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: animacja@ojcowiebiali.org

Dla chętnych istnieje możliwość przyjechania wcześniej czy też przedłużenia pobytu do poniedziałku rano.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak było na ostatnim weekendzie, kliknij w tego linka: https://misjonarzeafryki.org/swiadectwo-z-rekolekcji/