Zaproszenie na rekolekcje wielkopostne ze św. Piotrem

Rozpoczęliśmy Wielki Post. Jest to czas, by zastanowić się nad swoją relacją z Bogiem i z drugim człowiekiem. Jako wspólnota, mamy propozycję dla młodzieży męskiej. Zapraszamy Was na rekolekcje „W poszukiwaniu siebie ze św. Piotrem”. Przez weekend chcemy Wam przybliżyć historię Piotra, w której znajdziemy odpowiedni motyw do modlitwy i zastanowienia się nad sensem bycia uczniem Chrystusa.

Podczas weekendu będzie czas na modlitwę indywidualną, tematyczne konferencje, rozważanie Słowa Bożego, adorację i Eucharystię. Będzie również możliwość, by spotkać się i porozmawiać z misjonarzem, skorzystać z Sakramentu Pojednania, jak i też wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 5 kwietnia o 18:00, a zakończą obiadem w niedzielę, 7 kwietnia, ok. 14.00. Odbędą się w naszym domu zakonnym Misjonarzy Afryki – Ojców Białych w Natalinie k. Lublina. Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: animacja@ojcowiebiali.org lub kontakt przez facebooka.

Dla chętnych istnieje możliwość przyjechania wcześniej czy też przedłużenia pobytu do poniedziałku rano.

A tak było na rekolekcjach adwentowych w grudniu: http://misjonarzeafryki.org/4721-2/