Chodź ze mną… Rekolekcje powołaniowe w ciszy dla młodzieży męskiej

Przez dłuższy okres czasu, z wiadomych przyczyn, nie udało się nam zorganizować rekolekcji w Natalinie. Za każdym gdy przygotowaliśmy jakąś propozycje byliśmy zmuszeni wszystko odwoływać z powodu restrykcji sanitarnych i pandemii.

Jako Misjonarze Afryki (Ojcowie Biali), na końcu tego roku akademickiego chcieliśmy zorganizować rekolekcje powołaniowe w ciszy dla młodzieży męskiej. Jeżeli Pan Bóg nam pozwoli to w dniach 18-20 czerwca 2021 r. w naszym domu misyjnym poprowadzimy rekolekcje w temacie zaczerpniętym z Ewangelii św. Łukasza (5, 27-28) „Chodź ze mną!” Tylko odważne naśladowanie Chrystusa może nadać sens naszemu życiu.

Pragniemy aby te słowa Chrystusowego zaproszenia dla młodych ludzi, pomogły nam z odwagą podejmować ważne życiowe decyzje. Żyjemy w czasach niepewności, zmagamy się z swoją kruchością i lękami. Święty Ignacy proponuje daje nam konkretne wskazówki jak się zachowywać i modlić w czasie podejmowania decyzji. Jak szukać pośród wydarzeń naszego życia i emocji, które przeżywamy, tego co nazywamy „Bożą Wolą.”

Zapraszamy do naszego domu w Natalinie k/ Lublina. Weekend rekolekcyjny zacznie się w piątek, 18 czerwca o godz. 18-tej wieczorem, a zakończy się 20 czerwca 2021 r. obiadem. Dobrowolna opłata za pobyt.