Intencje mszalne

intencjeZapraszamy wszystkich, którzy chcieliby prosić o odprawienie Mszy św w ich intencjach o wybranie terminu z poniższego kalendarza. Po sprawdzeniu kalendarza prosimy o poinformowanie nas e-mailem: mafr@ojcowiebiali.org czyli  tutaj  lub tel: 81 746 79 85 w jakiej intencji ma być odprawiona Msza św. i kiedy. Ofiary prosimy przesyłać na konto bankowe: 68 2030 0045 1110 0000 0050 6870 – koniecznie z dopiskiem ” intencja mszalna „. Bóg zapłać!

Intencje mszalne na Listopad 2019
intencja 1intencja 2intencja 3intencja 4
1 ptMsza Św. za śp. Wandę i Jerzego Mickiewiczów o łaskę nieba, życie wieczne z BogiemZa śp. Lucynę Wiśniewską i Zbigniewa Cudaka o łaskę nieba, życie wieczne z BogiemO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiW intencji uzdrowienia psychiki, duszy i ciała dla Martyny (4/9)
2 sbO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatkitermin zajętyZa śp. Marię, + Helenę, + Stefanię, + Wojciecha, + Kazimierza i + Władysława GołębiewiczW intencji uzdrowienia psychiki, duszy i ciała dla Martyny (5/9)
3 ndtermin zajęty (32/45)termin zajęty (17/30)termin zajęty (17/30)W intencji uzdrowienia psychiki, duszy i ciała dla Martyny (6/9)
4 pnO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiZa śp. Marię i + Jana Kłos, + Marię i + Józefa WęglarzO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) Szmuniewskiego (1/6)W intencji uzdrowienia psychiki, duszy i ciała dla Martyny (7/9)
5 wtO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiW intencji śp. Ewy, Mieczysławy (k), Walentego Jeż oraz Jana RadeckiegoO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) Szmuniewskiego (2/6)W intencji uzdrowienia psychiki, duszy i ciała dla Martyny (8/9)
6 śrO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiMsza Święta dziękczynna za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca i Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w podziękowaniu za otrzymane łaskiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) Szmuniewskiego (3/6)W intencji uzdrowienia psychiki, duszy i ciała dla Martyny (9/9)
7 czO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiMsza Święta za wstawiennictwem Sługi Bożej Matki Róży Czackiej i Świętego Jana Bosko o Boże Przewodnictwo i pomyślność w pracy nauczycielskiejO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) Szmuniewskiego (4/6)termin zajęty (6/9)
8 ptO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatki+ Maria BobulskaO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) Szmuniewskiego (5/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (1/9)
9 sbZa dobroczyńców, dobrodziejów i przyjaciół Misjonarzy Afryki w Polsce. O Miłosierdzie Boże dla zmarłych dobrodziejów, dobroczyńców i przyjaciół Misjonarzy Afryki i łaskę nieba dla nichZa duszę śp. Zofię Krukowską w 51 rocznicę śmierci, za Janinę i Jana Krukowskiego, Antoninę, Józefa i Feliksa Wędzinów oraz wszystkie dusze cierpiące w czyśćcuO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisława (m) Szmuniewskiego (6/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (2/9)
10 ndtermin zajęty (33/45)termin zajęty (18/30)termin zajęty (18/30)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (3/9)
11 pn+ Jan Bobulski O uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisławy (k) Szmuniewskiej (1/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (4/9)
12 wtO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Danuty i Antoniego GębalaO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisławy (k) Szmuniewskiej (2/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (5/9)
13 śrDziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji Stanisława w 70-tą rocznicę urodzin: w podziękowaniu za życie i otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie, o pogodę ducha i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życiaO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisławy (k) Szmuniewskiej (3/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (6/9)
14 czO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatkitermin zajętyO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisławy (k) Szmuniewskiej (4/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (7/9)
15 ptO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatki+ Janina, + Stefania i + Władysław WojnarowskiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisławy (k) Szmuniewskiej (5/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (8/9)
16 sbO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatki+ Jan Głogowski greg. (1/30)O Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Stanisławy (k) Szmuniewskiej (6/6)O uwolnienie od złego zniewolenia i obronę od ataków złych duchów, wytrwałość w wierności Bogu dla Karoliny Kingi i Grażyny Doroty (9/9)
17 ndtermin zajęty (34/45)termin zajęty (19/30)termin zajęty (19/30)+ Jan Głogowski greg. (2/30)
18 pn+ Michał BobulskiO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Alfonsa (m) Szmuniewskiego (1/6)+ Jan Głogowski greg. (3/30)
19 wt+ Maria, + Jan WiktorO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Alfonsa (m) Szmuniewskiego (2/6)+ Jan Głogowski greg. (4/30)
20 śr+ Maria, + Albin BobulskiO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Alfonsa (m) Szmuniewskiego (3/6)+ Jan Głogowski greg. (5/30)
21 cz+ Marzena NiedzielaO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Alfonsa (m) Szmuniewskiego (4/6)+ Jan Głogowski greg. (6/30)
22 pt+ Kazimierz Niedziela i jego śp rodziceO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Alfonsa (m) Szmuniewskiego (5/6)+ Jan Głogowski greg. (7/30)
23 sbZa zmarłego męża Józefa Dyczka w 16-tą rocznicę śmierciO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Alfonsa (m) Szmuniewskiego (6/6)+ Jan Głogowski greg. (8/30)
24 ndtermin zajęty (35/45)termin zajęty (20/30)termin zajęty (20/30)+ Jan Głogowski greg. (9/30)
25 pnO uzdrowienie, zdrowie i rozwój psychomotoryczny dla Rity z okazji drugich urodzinO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO pojednanie z Michałem i jego powrót+ Jan Głogowski greg. (10/30)
26 wtO zbawienie wieczne dla śp. Zofii CzesakO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże Miłosierdzie i łaskę nieba dla śp. Leszka i śp. Wojciecha Pietrzyków+ Jan Głogowski greg. (11/30)
27 śrMsza Święta dziękczynno-błagalna w intencji Anieli z okazji urodzin, jej dzieci i wnukówO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatki+ Maria, + Eugeniusz, + Michalina i + Bolesław Bobulski+ Jan Głogowski greg. (12/30)
28 czW intencji Karoliny i jej rodzinyO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla Agatkitermin zajęty+ Jan Głogowski greg. (13/30)
29 ptO zbawienie wieczne dla śp. Katarzyny i Andrzeja PaluchO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiMsza Św. dziękczynna za dobre wyniki badań i lepszy sen+ Jan Głogowski greg. (14/30)
30 sbW intencji Karoliny i jej rodzinyO uzdrowienie i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dla AgatkiO Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii i Arkadiusza z okazji 17-ej rocznicy ślubu+ Jan Głogowski greg. (15/30)