Intencje mszalne

intencjeZapraszamy wszystkich, którzy chcieliby prosić o odprawienie Mszy św w ich intencjach o wybranie terminu z poniższego kalendarza. Po sprawdzeniu kalendarza prosimy o poinformowanie nas e-mailem: mafr@ojcowiebiali.org czyli  tutaj  lub tel: 81 746 79 85 w jakiej intencji ma być odprawiona Msza św. i kiedy. Ofiary prosimy przesyłać na konto bankowe: 68 2030 0045 1110 0000 0050 6870 – koniecznie z dopiskiem ” intencja mszalna „. Bóg zapłać!

Intencje mszalne na Czerwiec 2019
intencja 1intencja 2intencja 3intencja 4intencja 5
1 sbW intencji syna, Kevina z okazji urodzinZa wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (3/10)O błogosławieństwo Boże i opiekę NMP, Szafarki łask wszelkich dla księdza WojciechaO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Jana z KrynicyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (1/30)
2 ndtermin zajęty (10/45)Za wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (4/10)termin zajęty (20/25)termin zajęty (16/50)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (2/30)
3 pnW intencji śp. Leszka Pietrzyka i śp. Wojciecha PietrzykaZa wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (5/10)Zadośćuczynienie i wynagrodzenie za grzechy Cecylii, z prośbą o potrzebne łaski, umocnienie w chorobie i dar zdrowia (1/3)O błogosławieństwo Boże i opiekę NMP, Szafarki łask wszelkich dla księdza MariuszaZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (3/30)
4 wttermin zajętyZa wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (6/10)Zadośćuczynienie i wynagrodzenie za grzechy Cecylii, z prośbą o potrzebne łaski, umocnienie w chorobie i dar zdrowia (2/3)O błogosławieństwo Boże i opiekę NMP, Szafarki łask wszelkich dla księdza SzymonaZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (4/30)
5 śrW intencjach Bogu wiadomychZa wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (7/10)Zadośćuczynienie i wynagrodzenie za grzechy Cecylii, z prośbą o potrzebne łaski, umocnienie w chorobie i dar zdrowia (3/3)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (5/30)
6 czO łaskę wiary i opiekę Matki Bożej nad Karoliną, Hanną z rodziną i Bartkiem z rodzinąZa wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (8/10)termin zajętyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (6/30)
7 ptO Miłosierdzie Boże i radość wieczną dla śp. Karoliny, śp. Marii, śp. Wacława, śp. Tadeusza, śp. MałgorzatyZa wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (9/10)Z prośbą o dar zdrowia, Błogosławieństwo Boże i siły w walce z chorobami dla całej rodzinyMsza Świeta dziękczynna za otrzymane łaski, dary i pomoc w pracy nauczyciela AnnyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (7/30)
8 sbZa dobroczyńców, dobrodziejów i przyjaciół Misjonarzy Afryki w Polsce. O Miłosierdzie Boże dla zmarłych dobrodziejów, dobroczyńców i przyjaciół Misjonarzy Afryki.Za wstawiennictwem św. Rity i św. O. Pio w intencji chorej Joanny Szymura. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny (10/10)Msza Św. dziękczynna w 14 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nas i naszych córekMsza Św. dziękczynno błagalna w 4 rocznicę urodzin Laury z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże Błogosławieństwo dla całej rodzinyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (8/30)
9 ndtermin zajęty (11/45)termin zajęty (21/25)termin zajęty (21/25)termin zajęty (17/50)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (9/30)
10 pnZa księdza proboszcza i wiernych z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w Szastarce (1/5)+ Elżbieta CyganO zupełne uzdrowienie i uwolnienie dla Karoliny Kingi, wytrwanie w sakramencie Pokuty i Eucharystii, o zarabianie na życie zgodnie z Bożą Wolą (1/4)O szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia dla ks. Stanisława MałysaZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (10/30)
11 wtZa księdza proboszcza i wiernych z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w Szastarce (2/5)Msza Święta dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla AlicjiO zupełne uzdrowienie i uwolnienie dla Karoliny Kingi, wytrwanie w sakramencie Pokuty i Eucharystii, o zarabianie na życie zgodnie z Bożą Wolą (2/4)Prośba o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki i Dominika Migasiewicz, oraz ich córek Sylwii i Natalii Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (11/30)
12 śrZa księdza proboszcza i wiernych z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w Szastarce (3/5)Msza Święta przebłagalna za nieporozumienia w rodzinieO zupełne uzdrowienie i uwolnienie dla Karoliny Kingi, wytrwanie w sakramencie Pokuty i Eucharystii, o zarabianie na życie zgodnie z Bożą Wolą (3/4)O szczęśliwy lot z Korei do Polski, błogosławieństwo Boga Wszechmogącego, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Anioła Stróża dla Witolda WęglarzaZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (12/30)
13 czZa księdza proboszcza i wiernych z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w Szastarce (4/5)W pewnej Bogu wiadomej intencjiO zupełne uzdrowienie i uwolnienie dla Karoliny Kingi, wytrwanie w sakramencie Pokuty i Eucharystii, o zarabianie na życie zgodnie z Bożą Wolą (4/4)termin zajętyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (13/30)
14 ptZa księdza proboszcza i wiernych z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w Szastarce (5/5)Z prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (1/9)O zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Błogosławieństwo Boże dla Misjonarzy Afryki Ojców Białych, kapłanów pracujących w mojej parafii, brata Anzelma, sióstr Wandy, Władysławy i LaurencjiO bezpieczeństwo i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Anioła Stróża dla Pawła i Mateusza DuchZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (14/30)
15 sbO Miłosierdzie Boże i radość wieczną dla śp. Marii Święs oraz śp. Bolesława JeziorskiegoZ prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (2/9)Msza Św. Dziękczynna za otrzymane łaski oraz prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej dla Joli i jej dzieckaZa śp. Jana Giemza i śp. Teresę JaskólskąZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (15/30)
16 ndtermin zajęty (12/45)Z prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (3/9)termin zajęty (22/25)termin zajęty (18/50)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (16/30)
17 pnZa dusze w czyścu cierpiąceZ prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (4/9)Za dusze śp. Marii, Antoniego Drzazga, Bertholda Lenort i rodzeństwo, dziadków LenortówO obecność Jezusa w relacjach Grażyny Doroty i Karoliny Kingi i używanie dóbr materialnych zgodnie z Wolą Pana Boga (1/3)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (17/30)
18 wtMszy Św. dziękczynna z okazji 60-tej rocznicy urodzin Krystyny z prośbą o błogosławieństwo Boże na następne lata.Z prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (5/9)O szczęśliwe rozwiązanie trudnych spraw i pomyślne, sprawiedliwe zakończenie kontroli w firmieO obecność Jezusa w relacjach Grażyny Doroty i Karoliny Kingi i używanie dóbr materialnych zgodnie z Wolą Pana Boga (2/3)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (18/30)
19 śrW intencji Andrzeja, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego, o umocnienie powołania zakonnego i zdrowieZ prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (6/9)O zdrowie, dary Ducha Świętego, silną i głęboką wiarę, zgodę, miłość, opiekę Matki Bożej, Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w rodzinach Błażek, Karczyńskich, Rogowskich i dla mamy MariiO obecność Jezusa w relacjach Grażyny Doroty i Karoliny Kingi i używanie dóbr materialnych zgodnie z Wolą Pana Boga (3/3)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (19/30)
20 cztermin zajętyZ prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (7/9)termin zajętytermin zajętyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (20/30)
21 ptZa dusze w czyśćcu cierpiąceZ prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (8/9)Za dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (1/9)W intencji śp. Leszka Pietrzyka i śp. Wojciecha PietrzykaZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (21/30)
22 sbO opiekę Aniołów Stróżów i błogosławieństwo Matki Bożej w czasie wakacji dla wnuczek: Patrycji, Dominiki i Zuzanny. Z prośbą o pomoc, pomyślne zakończenie kontroli i wszystkich trudnych spraw w firmie, pomoc w udowodnieniu niewinności, siły do niesienia krzyża i mądrość w podejmowaniu decyzji (9/9)Za dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (2/9)O wszystkie łaski potrzebne dla Barbary i jej rodzinyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (22/30)
23 ndtermin zajęty (13/45)termin zajęty (23/25)Za dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (3/9)termin zajęty (19/50)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (23/30)
24 pnZa dusze w czyśćcu cierpiące oddane Świętemu Michałowi ArchaniołowiO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Danuty Kozioł, intencja od rodziny GiemzaZa dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (4/9)O dar życia wiecznego z Bogiem dla śp. (mojego ojca) Jana ŚlęzakaZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (24/30)
25 wtZa dusze w czyśćcu cierpiąceO Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla JoannyZa dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (5/9)O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE W SZCZEGÓLNOŚCI DO ZGROMADZENIA MISJONARZY AFRYKIZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (25/30)
26 śrO Boże błogosławieństwo i potrzebne łaskie dla ojca Stefana - dominikanina z okazji 61 rocznicy święceń kapłańskichO wszystkie łaski potrzebne dla Karoliny, Piotra i PawłaZa dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (6/9)Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROSBĄ O ZDROWIE, OPIEKĘ MATKI BOŻEJ, WIARĘ, MIŁOŚĆ, POTRZEBNE ŁASKI W RODZINIE BŁAŻEK, ROGOWSKICH,, KARCZYŃSKICH I LENORTZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (26/30)
27 czO Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla o. Pawła z okazji 10-tej rocznicy święceńO wszystkie łaski potrzebne dla Karoliny, Piotra i PawłaZa dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (7/9)termin zajętyZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (27/30)
28 pttermin zajętytermin zajętyZa dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (8/9)Z PROŚBĄ O ZDROWIE, PRAWIDŁOWY ROZWÓJ, WIARĘ DLA JAKUBA I MAURO ORAZ POTRZEBNE ŁASKI DLA ICH RODZICÓWZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (28/30)
29 sbZa śp. o. Piotra Matejskiego SJ o Miłosierdzie Boże i radość niebaO Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla JoannyZa dusze śp. Heleny i Jana Rogowskich (9/9)Z PROŚBĄ O ZDROWIE, WIARĘ, DARY DUCHA ŚWIĘTEGO DLA MACIEJA I DOMINIKIZa śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (29/30)
30 ndtermin zajęty (14/45)termin zajęty (24/25)termin zajęty (24/25)termin zajęty (20/50)Za śp. Władysława (m) Dadej - gregorianka (30/30)