Intencje mszalne

intencjeZapraszamy wszystkich, którzy chcieliby prosić o odprawienie Mszy św w ich intencjach o wybranie terminu z poniższego kalendarza. Po sprawdzeniu kalendarza prosimy o poinformowanie nas e-mailem: mafr@ojcowiebiali.org  lub tel: 81 746 79 85 w jakiej intencji ma być odprawiona Msza św. i kiedy. Ofiary prosimy przesyłać na konto bankowe: 68 2030 0045 1110 0000 0050 6870 – koniecznie z dopiskiem ” intencja mszalna „. Bóg zapłać!

Intencje mszalne na Październik 2020
intencja 1intencja 2intencja 3intencja 4intencja 5
1 czO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (1/30)Za sp. Krystynę, Stanisława (m), Jana MakaraZa śp. Marię Bychawskątermin zajęty (5/16)termin zajęty (1/11)
2 ptO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (2/30)Za śp. Henryka (m) ŚlusarczykaZa śp. Marię BychawskąW intencji ks. Kamila z podziękowaniem za posługę duszpasterską w parafii oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w przyszłej posłudze kapłańskiejtermin zajęty (2/11)
3 sbO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (3/30)O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla wszystkich członków stowarzyszenia Przyjaciół Misjonarzy AfrykiMsza Św. Dziękczynna do Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i cudaZa śp. Henryka Szeligę w 7 rocznicę śmiercitermin zajęty (3/11)
4 ndO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (4/30)termin zajęty (1/2)termin zajętytermin zajętytermin zajęty (4/11)
5 pnO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (5/30)Za wstawiennictwem Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i wszystkich Świętych o Boże błogosławieństwo i wszelkie niezbędne łaski w intencji pewnego misjonarzaPrzez wstawiennictwo Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy o nawrócenie mojego syna Jakuba i uwolnienie od złego duchaZa śp. Marię Bychawskątermin zajęty (5/11)
6 wtO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (6/30)Msza Św. do Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela o ochronę i opiekę dla Pani KajiZ PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (1/9)Za śp. Marię Bychawskątermin zajęty (6/11)
7 śrO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (7/30)W intencji zmarłych Herminy (k) i Józefa (m) PietrzykZ PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (2/9)Z PROŚBĄ O ZDROWIE, POTRZEBNE ŁASKI, OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA JAKUBA, MAURO I KEMALAtermin zajęty (7/11)
8 czO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (8/30)W intencji zmarłych Herminy (k) i Józefa (m) PietrzykZ PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (3/9)termin zajęty (6/16)termin zajęty (8/11)
9 ptO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (9/30)W intencji zmarłych Herminy (k) i Józefa (m) PietrzykZ PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (4/9)Za wstawiennictwem św. Spirydona z Korfu i św. Demetriusza z Salonik o Boże błogosławieństwo i łaski dla mnietermin zajęty (9/11)
10 sbO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (10/30)O uzdrowienie z choroby nowotworowej 17-letniej Weroniki oraz o siły dla niej i całej jej rodzinyZ PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (5/9)Za dobroczyńców, dobrodziejów i przyjaciół Misjonarzy Afryki w Polsce. O Miłosierdzie Boże dla zmarłych dobrodziejów, dobroczyńców i przyjaciół Misjonarzy Afryki i łaskę nieba dla nichtermin zajęty (10/11)
11 ndO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (11/30)termin zajęty (2/2)Z PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (6/9)termin zajęty (1/3)termin zajęty (11/11)
12 pnO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (12/30)Prośba za wstawiennictwem NMP, św. JP II i św. Hildegardy z Bingen o światło w czasie leczenia, o powrót do zdrowia i o dar zbawienia, dziękując za otrzymane łaski (Mirosława)Z PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (7/9)Z PROŚBĄ O ZDROWIE, WIARĘ, MIŁOŚĆ, POTRZEBNE ŁASKI DLA BARTKA I PAULI ORAZ PAULINY I DOMINIKAMsza Święta dziękczynna za opiekę Matki Bożej i otrzymane od Pana Boga łaski z okazji 80-tych urodzin dla Bolesława Wróblewskiego
13 wtMódlmy się za śp. Marię Kowalczyk (27.10.2018)Za Siostry PasterzankiZ PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (8/9)W intencji dusz czyśćcowych które znikąd nie mają pomocy o radość niebatermin zajęty (1/6)
14 śrO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (14/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (1/9)Z PROŚBĄ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE DLA MATKI PAULINY I DZIECKA ORAZ POTRZEBNE ŁASKI W MAŁŻEŃSTWIE (9/9)O uwolnienie od nękania złego i Boże błogosławieństwo dla pewnej osobytermin zajęty (2/6)
15 czO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (15/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (2/9)O zbawienie wieczne dla śp. Jadwigi Bober w dniu Jej imienin oraz śp. Mariana Bober (Intencja od córki)termin zajęty (7/16)termin zajęty (3/6)
16 ptO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (16/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (3/9)O ustanie epidemii korona wirusa w rodzinie, w całej ojczyźnie i na całym świecieZ PROSBĄ O ZDROWIE, WIARĘ, OBRONĘ PRZED ZŁEM, BEZPIECZNĄ JAZDĘ NA WYŚCIGACH DLA SYNA MACIEJAtermin zajęty (4/6)
17 sbO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (17/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (4/9)Msza Święta dziękczynna za szczęśliwe przeprowadzenie syna Szymona przez maturę w okresie pandemii, o wiarę i potrzebne dla niego łaskiZ PROŚBĄ Z DROWIE, WIARĘ, MIŁOŚĆ, POTRZEBNE ŁASKI W RODZINIE BŁAŻEK, ROGOWSKICH I MAMY MARIItermin zajęty (5/6)
18 ndO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (18/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (5/9)termin zajętytermin zajęty (2/3)termin zajęty (6/6)
19 pnO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (19/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (6/9)Za Annę Babiarz z Rodziną o potrzebne łaski, zdrowie i dobre decyzjeZa śp. Janinę i Franciszka (m) Skrzypiec o Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem BogiemPrzez wstawiennictwo NMP o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla pewnej osoby. O błogosławieństwo Boże i wstawiennictwo Maryi Panny dla pewnej osoby, jej bliskich, lekarzy, personelu i całego szpitala
20 wtO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (20/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (7/9)W intencji Renaty z prośbą o łaskę powrotu do zdrowia i opiekę Matki BożejZa śp. Alicję i śp. Jana Kądziołka o Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiemtermin zajęty (1/12)
21 śrO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (21/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (8/9)O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. KrzysztofaZa śp. Zofię i Stanisława (m) Węglarz i ich dzieci o Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiemtermin zajęty (2/12)
22 czO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (22/30)Z PODZIĘKOWANIEM ZA POMYŚLNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIENARODZONEGO DZIECKA (9/9)Za śp. Janinę Krukowską w 7 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Krukowskich: Stanisława, Jana i Zofię, za zmarłych z rodziny Wędzinów: Antoninę, Józefa, Feliksa i Bronisława Koprowskiego.termin zajęty (8/16)termin zajęty (3/12)
23 ptO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (23/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (1/9)Za dusze śp. Heleny i Bronisława DrogońZa śp. Józefę (k) i Stefana Balickich o Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiemtermin zajęty (4/12)
24 sbO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (24/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (2/9)Za Jadwigę, Małgorzatę, Witolda, Roberta, Grzegorza i Ludwika Węglarz. O łaskę zdrowia, 7 darów Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Niepokalanej, o bezpieczny dojazd do pracy dla syna i oddalenie choroby korona wirusaW intencji Renaty z prośbą o łaskę powrotu do zdrowia i opiekę Matki Bożejtermin zajęty (5/12)
25 ndO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (25/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (3/9)termin zajętytermin zajęty (3/3)termin zajęty (6/12)
26 pnO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (26/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (4/9)Za śp. Mirosława, Władysławę, Czesława Rzucidło, Antoniego Borkosiewicza. Za zmarłych z rodzin: Rzucidłów, Borkosiewiczów, Słyszków, Kłopotowskich, Ptaszczuków i Błasików.Za śp. Pawła Walaski w 30 dzień po śmiercitermin zajęty (7/12)
27 wtO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (27/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (5/9)W intencji Andrzeja, jego żony Grażyny oraz dzieci: Weroniki, Mateusza, Barbary i PiotraO Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla śp. Marii Kowalczyktermin zajęty (8/12)
28 śrO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (28/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (6/9)Za śp. Teresę Guroś i Marię Sulka w 3 rocznicę śmierciW intencji mamy, córki i siostry Moniki o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Fatimskiej, Anioła Stróża i św. Monikitermin zajęty (9/12)
29 czO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (29/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (7/9)O Miłosierdzie Boże i dar nieba dla śp. Lidii Rothertermin zajęty (9/16)termin zajęty (10/12)
30 ptO Miłosierdzie Boże i życie wieczne z Panem Bogiem śp. Tadeusza Króla (30/30)Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (8/9)O łaskę zdrowia, 7 darów Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Renaty, Mateusza, Pawła i Kazimierza DuchZa śp. Michalinę Brzezinatermin zajęty (11/12)
31 sbO dar nieba dla śp. Franciszka PiotrowskiegoZa wstawiennictwem Matki Bożej i św. ojca Pio z prośbą o uzdrowienie i łaskę zdrowia na ciele i na duszy w obliczu groźnej choroby dla Mariusza (9/9)termin zajęty (12/12)