W weekend przed Niedzielą Palmową zapraszamy młodzież w wieku 18 – 30 lat na rekolekcje w pełnym milczeniu. Będzie to okazja do duchowego wyjścia na pustynię, aby w ciszy doświadczyć obecności Boga. W dzisiejszym zabieganym świecie trudno o ciszę, dlatego przed Wielkanocą chcemy zaprosić Cię na weekend do naszej wspólnoty, aby wylogować się z hałaśliwej codzienności i dać czas Bogu i sobie.
Rekolekcje rozpoczynamy w piątek 27 marca o godzinie 18.00 (można przyjechać wcześniej), kończymy w niedzielę 29 marca po obiedzie. Koszt pobytu to dobrowolna ofiara.
W czasie rekolekcji każdego dnia jest przewidziana: Msza Święta, Adoracja Najświętszego Sakramentu, medytacje; 1 lub 2 konferencje; rozmowa z osobą towarzyszącą o tym, jak przeżywa się czas rekolekcji.
Co ze sobą zabrać na rekolekcje:
– Pismo św. Starego i Nowego Testamentu;
– notatnik i coś do pisania;
– obuwie na zmianę.
Zapisy:
Email: animacja@ojcowiebiali.org
Serdecznie zapraszamy.